Manager Golfa recenzja


Marzyliście, by zostać managerem klubu golfowego? Ja też nie, ale jeśli gra jest za darmo i bez pobierania? Zobaczcie więcej na temat darmowej gry online Manager Golfa!

manager_golfa_1

Manager Golfa to, jak sama nazwa wskazuje gra, w której odgrywamy rolę managera klubu golfowego. Podstawowym celem gry jest zarządzanie drużyną składającą się od jednego do dziesięciu golfistów, a przy tym, rywalizacja z innymi graczami w turniejach i podstawowych pojedynkach. Gra jest bardzo zbliżona do innej produkcji przeglądarkowej, nie tylko koncepcją, ale i szatą graficzną – pamiętacie Manager Biegaczy? Została stworzona w oparciu o ten sam silnik, co z resztą nie jest niczym dziwnym, ponieważ za grę odpowiada ta sama ekipa.

Managerowie rozwijają wszystkie umiejętności swoich wirtualnych podopiecznych, wyposażają ich w sprzęt golfowy i wybierają odpowiednią taktykę, w zależności od danego pola golfowego. Jak w managerach piłkarskich, czeka nas także inwestowanie w infrastrukturę klubu czy wynajmowanie specjalnych ekip treningowych. Początkowo możemy być przytłoczeni złożonością menu, ale wszystko szybko zostaje wyjaśnione przez dostępny samouczek. Dodatkowym ułatwieniem jest dostępność gry w po polsku. Rozbudowa infrastruktury podniesie poziom managera oraz odblokowuje dodatkowe funkcjonalności. I tak na przykład, budynek Szkółka golfowa, umożliwia podniesienie limitu zarządzania golfistami oraz zwiększa dzienny limit w pojedynkach z komputerem. Z kolei, Biuro pozwala skautować golfistów, a potem rekrutować ich do własnego zespołu.

manager_golfa_2

Akademia trenerów osobistych przekwalifikowuje golfistę na trenera osobistego, a Magazyn służy do przechowywania wszystkich elementów wyposażenia. By golfiści odnosili jeszcze większe sukcesy, niezbędna jest pomoc psychologa, który pomoże im radzić sobie ze stresem związanym z zawodami. Forma psychiczna wzrasta o kilka oczek, dzięki czemu mamy większe szanse na dobry wynik podczas turnieju. Istotna jest także pomoc fizjoterapeuty, który pomaga zawodnikom wyjść na prostą po kontuzji. Fizjoterapia skraca czas rekonwalescencji i pomaga w regeneracji kondycji fizycznej. Wszystko jednak kosztuje, a że więcej wydajemy niż zarabiamy, kłania się nam ciągle możliwość zakupów w wewnętrznym sklepie gry.

W Manager Golfa działają równolegle trzy waluty. Podstawowymi są dwie z nich: Tokeny do zbierania w trakcie zabawy oraz Kredyty, pozwalające na dostęp do dodatkowych funkcji premium. Trzecia waluta to specjalnie Punkty Premiowe, które dostajemy za topowe miejsca w rankingach i turniejach – mogą być wymieniane na prawdzie nagrody! O ile koszulka polo nie zaskoczyła mnie specjalnie, to zegarki Jacques Lemans czy piłeczki do golfa, jak najbardziej! Naturalnie trzeba bardzo długo grać, by zdobyć takie nagrody, ale imponujące, że twórcy zdecydowali się na takie rozwiązanie. Mikropłatności wydają się w tym celu bardzo pomagać, dlatego jeśli chcecie wygrywać, musicie sięgnąć do portfeli.

manager_golfa_3

ocena_3_recenzja_gdp
Zalety
Jedyny manager golfa dostępny za darmo
Cenne, prawdziwe nagrody!

Wady
Tylko dla fanów
Skromna szata graficzna

 

Werdykt
Manager Golfa to darmowa gra przeznaczona dla fanów tego ekskluzywnego sportu, albo dla dość ograniczonej grupy graczy. Gra jest przemyślana, bez wątpienia oferuje opartą o rywalizacje rozgrywkę, posiada nawet prawdziwe nagrody dla najbardziej wytrwałych, ale nie porywa. Po kilku godzinach z grą, nie czułem by gra dokądś zmierzała i dawała mi jakąś satysfakcje. Rejestracja trwa kilka sekund, więc możecie spróbować, ale weźcie pod uwagę moje słowa. Manager Golfa nie wymaga pobierania, a więc bawcie się w przeglądarce i to bezpłatnie!

Rate this post
village_heroes_1
Village & Heroes recenzja

Village & Heroes to darmowa gra MMO do pobrania, w której przenosimy się do kolorowego świata fantasy, pełnego potworów, przygód...

Zamknij