Manager Biegaczy recenzja


Zamiast biegać w pocie czoła i pokonywać kolejne granice swojej siły, wytrzymałości czy motywacji, możemy zarejestrować się w grze Manager Biegaczy i przenieść to wszystko do Internetu.

manager_biegaczy_1

Głównym zadaniem w grze jest trening własnej grupy biegaczy, których rozwijamy poprzez treningi oraz starty w zawodach. Każdy z biegaczy jest reprezentowany przez różne statystyki pokazujące jego siłę, zręczność, determinację, technikę czy inteligencję. W grze pojawia się wiele rożnych statystyk, także takich związanych z pokazaniem ile posiadamy zwycięstw/porażek w sezonie. W ramach treningu możemy wybrać jeden z kilku rodzajów ćwiczeń, a każde z nich jest powiązane z jednym ze współczynników postaci. Każdy biegacz ma własny limit każdej umiejętności, po osiągnięciu, którego nie jest możliwe jej podnoszenie. Wtedy trzeba go wysłać na obóz szkoleniowy, który trwa 48 godzin i zwiększa limity wszystkich umiejętności aż o 8 punktów. Jest to kosztowne, ale w pewnym monecie, nie obędzie się bez tego. Nasi zawodnicy będą potrzebowali nie tylko trenerów, ale także fizjoterapeutów i psychologów, którzy zwiększają limity formy psychicznej. Co do fizjoterapeutów są oni potrzebni, gdy zawodnik dozna kontuzji – możemy go wysłać albo do gabinetu masażu albo komory kriogenicznej, co przyśpiesza znacznie regeneracje organizmu.

Praktycznie wszystkie aktywności w grze, wymagają od nas Tokenów, które są podstawową walutę gry. Jednym z ich źródeł są kontrakty sponsorskie, które otrzymujemy regularnie, po ich podpisaniu. Podobnie, jak w innej grze sportowej Goalunited, ważną częścią rozgrywki jest rozbudowa infrastruktury, która podwyższa poziom managera oraz odblokowuje dodatkowe sloty i funkcjonalności. Co ciekawe, w grze jest możliwość rywalizacji w biegu o prawdziwe koszulki. To nie wszystkie nagrody, bo uczestnicy mają szansę wygrać coś dla swoich wirtualnych zawodników.

manager_biegaczy_3

Manager Biegaczy jest grą mocno statyczną, bazującą na wielu różnych tabelkach, statystkach i danych. Strona wizualna, (bo o dźwięku nie może być mowy) gry jest minimalistyczna, żeby nie powiedzieć, bardzo oszczędna. Nie znajdziemy w grze zbyt wiele grafiki, co może odstraszyć i zniechęcić część graczy. Naturalnie, w grze możemy zapraszać znajomych i prowadzić korespondencje ze wszystkimi graczami na serwerze.

Zamiast męczyć się i czekać na efekty w ramach darmowego konta, można wybrać drogę na skróty, czyli aktywować konto premium. W ramach tego konta otrzymamy różne ułatwienia, wliczając w to większą liczbę treningów, więcej miejsca w magazynie czy dodatkowego biegacza. Wydawanie pieniędzy w grze, to jak stosowanie bardzo mocnych sterydów na naszych wirtualnych biegaczach. Płacić – wygrywasz, nie płacić – robisz ogony.

manager_biegaczy_2

ocena_3_recenzja_gdp

Zalety
Oryginalny pomysł
Polska wersja językowa

Wady
Nuda
Minimalistyczna

 

Werdykt
Manager Biegaczy został stworzony chyba tylko dla biernych fanów lekkoatletyki i być może, dlatego trudno jest mi się w grze odnaleźć. Sam pomysł na grę, nie jest głupi, ale chyba należę do ludzi, którzy woleliby raczej pobiegać na zewnątrz. Mnóstwo statystyk, turnieje, treningi, rozwój sportowca – to trzeba po prostu lubić, inaczej zostawimy grę niespełna kwadransie czasu.

Manager Biegaczy recenzja
3 (60%) 1 vote
astro_lords_1
Astro Lords recenzja

Astro Lords łączy elementy ekonomicznej gry strategicznej oraz strzelanki, dając graczom możliwość gry w oparciu o klienta lub przez przeglądarkę....

Zamknij