Obrońcy Galaktyki recenzja


Obrońcy Galaktyki to bezpłatna polska gra MMORPG, która przeniesie nas w wielką kosmiczną przygodę. Chcesz pobawić się w przeglądarce na komputerze, smartfonie lub tablecie? Nie ma z tym najmniejszego problemu! Dzięki responsywnemu designowi, w Obrońców można grać na każdym urządzeniu wyposażonemu w przeglądarkę.

og_scr_6

Trwa ostra rywalizacja o wpływy i pieniądze, pomiędzy skorumpowanymi rządami i bezgranicznie chciwymi korporacjami. Pomiędzy jednymi, a drugimi, działają dzielni poszukiwacze przygód – tacy, jak Ty. Na jednej z kolonizowanych planet dochodzi do bliżej nieokreślonych zdarzeń. Gracz jest jednym z tych, którzy postanawiają udać się na planetę i dowiedzieć więcej o sytuacji kolonii. To dopiero początek wielkiej zabawy, jaka czeka nas w Obrońcach Galaktyki.

og_scr_2

Kampania rozwija wątek fabularny i aktualnie liczy około 60 kroków podzielonych na 10 rozdziałów, a jest to tylko jeden z trybów gry. Obrońcy Galaktyki dają nam możliwość zabawy w 8 różnych trybów rozgrywki w mniej skomplikowanej formie, walk z komputerowymi wrogami, po bardziej złożone, w których będziemy walczyć z bandami (Sforami) innych graczy. W „Obrońcach” jest kilka różnorodnych trybów gry, które oferują graczom dodatkową formę motywacji do aktywnej i regularnej gry. Oczywiście najistotniejsze wydają się tryby PvP, w których można rywalizować z każdym graczem, uprzednio zapisanym do danego modułu. W trybie Starcie, odbyłem 15 błyskawicznych walk i zebrałem, zarówno bezcenne punkty doświadczenia, jak i tzw. Żelazne Porcje (coś a la żywność) i wskoczyłem do modułu Szturm. Tam właśnie, trzeba poczekać 30 minut i po upływie czasu, rozegrałem pojedynek za który otrzymałem znaczną nagrodę. Gra opiera się na klikaniu.

Obrońcy Galaktyki sprawdza się idealnie w przerwie szkole czy pracy, kiedy chcemy sobie poklikać, a potem wrócić do swoich zajęć. To bardzo ważne, jeśli chcemy rozkręcić swoją własną Sforę, która oferuje unikalne bonusy dla postaci. Ekonomia gry opiera się na trzech walutach i są to: Kredyty, Żelazne Porcje oraz Kryształy. Wszystkie wymienione waluty dostajemy, jako nagrodę w różnych akcjach, jakie podejmujemy w grze. Postać rozwijamy otrzymując punkty doświadczenia, ale także przez wykupywanie kolejnych poziomów umiejętności – każda z nich poprawia atrybuty postaci oraz ulepsza pewne formy ataku lub obrony.

og_scr_3

Punkty doświadczenia otrzymujemy w każdej z rodzajów rozgrywek, więc nie jest to duży problem. Warto zwrócić uwagę na świetną warstwę wizualną gry, która wygląda kolorowa, a że można grać na przeglądarce w telefonie czy tablecie, wygląda na nich szczególnie dobrze. Wygląd niektórych przeciwników, jak i zestawów, zasługuje na moc pochwał! Szczególnie spodobały mi się wielkie kroczące roboty z jakimi walczyłem w kampanii. Przedmioty jakie można nabyć w grze są super i zamieniają postać w niemal w kroczącego transformera!

Mikropłatności funkcjonują głównie w formie wewnętrznej waluty, którą są tzw. Kredyty. Jest to najważniejsza waluta gry, którą wydajemy na najważniejsze elementy gry: przedmioty, konto premium, czy odblokowanie czasowe wybranych części gry. Jeśli nie jesteście cierpliwi, możecie doładować portfel Kredytów przy pomocy SMS (nie opłaca się szczególnie) lub przelewu (opłaca się).

og_scr_1

ocena_5_recenzja_gdp

Zalety
Polska produkcja!
Można przetestować grę bez rejestracji
Klimaty Sci-fi
MMORPG
Możliwość gry na komputerze, tablecie i smartfonie

Wady
Nie podejdzie każdemu

Werdykt
Warto zagrać w Obrońców Galaktyki, ponieważ jest to polskie MMORPG w przeglądarce, które dzięki responsywnemu designowi może być obsługiwane przez każde urządzenie wyposażone w przeglądarkę internetową. Gra ma różnego rodzaju tryby rozgrywki, poczynając od prostych dla jednego gracza, po bardziej złożone dla wielu graczy (jak np. Batalia o Planetę). Możemy kontaktować się z innymi graczami, umawiać się na pojedynki, rywalizować o sektory planety lub kooperować wa walce z super-cyborgami w Twierdzy Cyborgów. Rozgrywka została tak zaprojektowana, by odwiedzać grę kilka razy dziennie, wykonać określone zadania i poczekać na możliwość dalszej gry. Obrońcy Galaktyk są idealni na przerwę.

Strona główna gry
https://obroncygalaktyki.pl

Obrońcy Galaktyki recenzja
5 (100%) 1 vote
lowcy_zombi_2
Łowcy Zombi: Apokalipsa recenzja

Łowcy Zombi: Apokalipsa przenosi graczy do świata opanowanego przez zombi. Tutaj nie ma litości dla słabych. Przetrwają tylko najwytrwalsi Łowcy,...

Zamknij