Najlepsze gry wyścigowe do pobrania


Najlepsze gry wyścigowe do pobrania za darmo na komputery, smartfony i tablet. Zapraszamy na przegląd jedynych i niepowtarzalnych tytułów, które pozwolą na spędzenie długich godzin w ekscytujących wyścigach. Wszystkie omawiane gry są dostępne w modelu Free to Play, a więc do legalnego ściągnięcia bez płacenia!

Auto Club Revolution (ACR)
Auto Club Revolution (ACR) to darmowa wyścigowa gra 3D, którą możemy ściągnąć na komputery PC. Oferuje dziesiątki oryginalnych samochodów, setki części do ulepszenia oraz liczbę trasy na których gracze mogą ścigać się na przeróżne sposoby.

na mecie może być jeden zwycięzca!

O ile może się wydawać, że gra jest przeglądarkowa, tak najpierw musimy zainstalować klienta gry. Możemy ścigać się zarówno z graczami, jak i skupić się na biciu własnych rekordów. Udział w wyścigach gwarantuje zyski, które przeznaczamy na kolejne szybkie samochody – im lepsze miejsca w wyścigu tym więcej pieniędzy możemy przeznaczyć na nowy samochodów.

Need for Speed World
Need for Speed World to wersja online bardzo popularnej serii gier wyścigowych wydawanych od wielu lat przez EA. W grze stajemy się jednym z kierowców operujących na terenie wielkiego podzielonego na dzielnice miasta.

jazda na całego przez miasto

Do wyboru mamy tryby gry solo i multiplayer oraz różne formy ścigania się od szybkich przejazdów przez wybrany dystans, po wyścigi z okrążeniami. Doskonałe modele samochodów, możliwość ulepszania wszystkich posiadanych aut – możliwości mamy bardzo duże. Nie wiem natomiast, jak długo EA pozwoli jej jednak istnieć, bo ta korporacja ma tendencję do likwidowania nagle swoich gier online, nie patrząc przy tym na graczy.

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne to coś dla fanów mobilnych gier wyścigowych, które nie tylko przykuwają uwagę dynamiką i grafiką, ale także formą kontroli nad samochodem. Oczywiście istnieją inne części gry, ale właśnie Asphalt 8 wydaje się najbardziej dojrzałą i dopracowaną w stosunku do reszty.

zderzenia i wymijanie się na drodze...

Asphalt 8: Airborne w Google Play
Asphalt 8: Airborne w iTunes

Przerzucenie się na ekran dotykowy jest zaletą samą w sobie, chociaż wymaga nieco treningu. Wspaniale prezentują się trasy, które są nie tylko zakręcone, ale i obfitujące w skocznie, zjazdy, podjazdy – wszystko co jest w stanie sprawić, że auto wyskoczy w powietrze. Powala niesamowita oprawa graficzna do pary z efektami świetlnymi, co jest już charakterystyczne dla całej serii. Musicie mieć naprawdę potężny smartfon lub tablet, by korzystać w 100% z możliwości, jakie oferuje Asphalt 8: Airborne.

Real Racing 3

Real Racing 3 to próba zaistnienia na rynku mobilnych gier wyścigowych, jaką podjęła korporacja EA. Czy udana? Jak najbardziej, a w odróżnieniu od serii Asphalt, gra stawia na realizm i niemal symulacyjny charakter rozgrywki.

real_racing_3_3

Real Racing 3 na Google Play
Real Racing 3 na iTunes

Spośród wielu standardowych trybów wyścigów, istnieje interesująca forma ścigania się z „duchem”, a więc śladem jaki zostawia inny gracze podczas kompletowania danego poziomu. Trasy obejmują różne tory wyścigowe, będące odzwierciedleniem istniejących w rzeczywistości miejsc. Grafika i dźwięk charakteryzuje się wysoką jakością, a ponieważ gra istnieje już jaki czas na rynku, nie ma zbyt wielu problemów z jej optymalizacją.

CSR Racing
CSR Racing to z pewnością perełka, bo jedna z wyścigowych gier reprezentujących wyścigi „drag racing”. Aktualnie jest to jedna z najbardziej znanych tego typu produkcji na urządzenia mobilne, zostawiająca w cieniu inne podobne tytuły.

csr_racing_1

CSR Racing w Google Play
CSR Racing w iTunes

W grze nie skupiamy się ani trochę na sterowaniu samochodem, a koncentrujemy się jedynie na odpowiednim przełączaniu biegów w rozpędzającym się aucie. Nie tylko to z resztą jest ważne, bo także to, jaki posiadamy samochodów – gracze cały czas muszę rozwijać i ulepszać samochody, by piąć się wyżej w rankingu ogólnym. Niewielki klient gry, nie powinien stanowić problemu dla posiadaczy większości smartfonów i tabletów.

Najlepsze gry wyścigowe do pobrania
5 (100%) 2 votes
ogame_2
OGame recenzja

Kto nie słyszał na temat darmowej strategii OGame? Czy to w ogóle możliwe? Przenosimy się w świat wojen międzygwiezdnych, gdzie...

Zamknij